Oferta - kamieniarstwo budowlane!

Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą.


Najlepsze kamienie w regionie!

Oferujemy Państwu szeroki wybór kamieni budowlanych używanych przy budowaniu schodów, parapetów, blatów, kominków i innych. Wysokiej jakości kamienie od renomowanych producentów gwarantują wysoką wytrzymałość.

  • GRANIT - doskonały materiał budowlany do różnych prac projektowych z przeznaczeniem na zewnątrz (tj. okładziny ścienne, płyty elewacyjne) do wewnątrz (tj. parapety, blaty kuchenne – blaty z granitu, schody, posadzki itp.) jak i do produkcji pomników takich jak grobowce i nagrobki z granitu.

  • MARMUR - z przeznaczeniem do wnętrz (tj. blaty kuchenne i łazienkowe, posadzki, parapety, schody, kominki itp.)

  • ŁUPEK NATURALNY i inne.

Chemia budowlana

W swojej ofercie posiadamy także środki chemiczne do kamieni. Proponujemy szeroki asortyment produktów o wysokiej jakości i w atrakcyjnej cenie.
Oferujemy między innymi: impregnaty, środki myjące, nabłyszczacze, kleje i szpachle, artykuły ścierne, uchwyty szlifierskie i inne...

Preparaty te są najodpowiedniejszymi środkami do pielęgnacji kamieni w postaciach takich jak blaty kuchenne z granitu, schody i posadzki granitowe lub marmurowe i inne. Dysponujemy wymienionymi środkami w naszej siedzibie – Nowy Sącz gdzie można szerzej zapoznać się z naszą ofertą.

Proponujemy produkty renomowanych firm: AKEMI, TENAX, SOPRO i GENERAL.

Zapraszamy do współpracy.
Oferujemy systemy ratalne: